Opláštění a větrané fasády

Jsme specialisté na střechy především velkých halových objektů

image Společnost se zabývá komplexním řešením provětrávaných fasád použitím nejrůznějších progresivních materiálů včetně detailního zpracování technických požadavků investora.

Zákazníkům nabízíme opravy a rekonstrukce plášťů budov následujícími způsoby:

Naše reference

Skládaný plášť

Opláštění a zateplení budov tímto systémem je zhotoveno z ocelových C-kazet, tepelné izolace a trapézových plechů. Montáž trapézových plechů lze provádět v horizontálním i vertikálním směru dle barevného požadavku investora.


Hliníkový systém opláštění

Tento lehce přizpůsobitelný hliníkový systém opláštění se využívá hlavně pro fasády reprezentativních a administrativních budov. Nabízí se široký sortiment výplní - sklo, polykarbonát, plné výplně, skládané panely.


Fasáda z cementovláknitých desek

Dodáváme větrané fasády z cementovláknitých desek Cembonit, Silbonit, Eternit, pomocí kterých je tvořena fasáda přirozeného vzhledu s nenapodobitelnou strukturou. Tento typ opláštění je vhodný nejen pro administrativní a bytovou výstavbu, ale i pro průmyslovou výstavbu svými jedinečnými vlastnostmi. Tento obklad je odolný vůči škůdcům, plísním a hnilobě.


Fasáda z alucobondových desek

Fasády z bondových desek jsou určeny ke zhotovení velkoplošných prvků pro opláštění budov s reprezentativním vzhledem a na obklady interiérů. Tyto větrané fasády vynikají dokonalou rovinností a mimořádně kvalitní povrchovou úpravou, zaručující dlouhou trvanlivost a barevnou stálost.

Mimo použití na novostavbách představují větrané fasády rovněž ideální materiál pro rekonstrukce, kde cílem je "nový kabát" pro stávající budovu, zpravidla pak i současné zateplení stávající budovy podle současných tepelně-izolačních kritérií. Snadná montáž, nízká hmotnost a vysoká pevnost desek, variabilita rozměrů a tvarů - to vše umožňuje krátké prováděcí lhůty a rozpočtové úspory.

Tento typ opláštění splňuje nejrůznější požární požadavky.

Dodáváme větrané fasády z Materiálu Alucobond, Alpolic, Reynobond, Saraybond, Gutbond.


Fasáda z kompaktních desek Fundermax a Trespa

Naším cílem je nabízet zákazníkům vysokou kvalitu provedených prací, dodávaných výrobků a služeb. Vyvinuli jsme proto vlastní světlíkový systém a navázali spolupráci s dodavateli vysoce kvalitních materiálů tak, abychom mohli zákazníkům poskytovat co nejvyšší možné záruky jak na materiály, tak i na kvalitu provedené práce


Fasáda z cortenového plechu, smaltovaného skla, pororoštu a tahokovu