Naše produkty

Jsme odborníci v těchto oblastech, kde poskytujeme veškeré služby

Nabízíme firmám opravy, rekonstrukci, výrobu světlíků, při kterých využíváme naší společností certifikovaný systém. Jedná se o systém obloukových světlíků s lehkou a vysoce odolnou konstrukcí vyrobenou z hliníkových profilů .

Pokud Vám zatéká do výrobních či jiných prostor, řešíte obrovské úniky tepla přes nedostatečně izolované střešní pláště nebo se chystáte postavit a zastřešit novou halu, můžeme Vám pomoci.

Společnost se zabývá komplexním řešením provětrávaných fasád použitím nejrůznějších progresivních materiálů včetně detailního zpracování technických požadavků investora.

Prosvětlovací pásy mají významný vliv na optimalizaci pracovního prostředí uvnitř objektu, výraznou úsporu světelné i tepelné energie.

Okna z výrobní řady SEADON s běžným dvojsklem splňují požadavky programu „Zelená úsporám“ a jsou registrována v seznamu výrobků registrovaných u SFŽP, kde kvalita je garantovaná českým výrobcem

Řada zákazníků si oblíbila polykarbonát pro jeho vynikající vlastnosti jako je malá hmotnost, pevnost, pružnost, dále pro tepelné a světelné vlastnosti nebo nízké pořizovací náklady.

Ventilační turbína, která pracuje bez nároku na zprostředkovanou energii výhradně na bázi fyzikálních zákonů. Teplý vzduch uvnitř budovy se díky komínovému efektu tlačí z budov ven a roztáčí tak ventilační turbínu.

Sofistikované řešení revizních dvířek, která jsou díky patentovanému technickému řešení vyrobena z jednoho kusu sádrokartonové desky s vyloučením kovového rámu.

Dodáváme trhací barvené nýty s velkou hlavou (d2 = 16mm) složení hliník/nerez dle Vámi požadované barvy RAL. Nýty jsou barveny pomocí speciálních barev splňující požadavky větraných fasád, balkónů, a.j.

Potřebujete vykopat základy, převézt zeminu, připravit pozemek pro stavbu či jiné terénní úpravy? Naše firma Vám ráda pomůže. Provádíme zemní a výkopové práce stroji New Holland od roku 2006.