Opláštění a větrané fasády

Společnost se zabývá komplexním řešením provětrávaných fasád použitím nejrůznějších progresivních materiálů včetně detailního zpracování technických požadavků investora. Naším cílem je nabízet zákazníkům vysokou kvalitu provedených prací, dodávaných výrobků a služeb. Navázali jsme spolupráci s dodavateli vysoce kvalitních materiálů tak, abychom mohli zákazníkům poskytovat co nejvyšší možné záruky jak na materiály, tak i na kvalitu provedené práce.

Zákazníkům nabízíme opravy a rekonstrukce plášťů budov následujícími způsoby:

Skládaný plášť

Opláštění a zateplení budov tímto systémem je zhotoveno z ocelových C-kazet, tepelné izolace a trapézových plechů. Montáž trapézových plechů lze provádět v horizontálním i vertikálním směru dle barevného požadavku investora.

Hliníkový systém opláštění

Tento lehce přizpůsobitelný hliníkový systém opláštění se využívá hlavně pro fasády reprezentativních a administrativních budov. Nabízí se široký sortiment výplní – sklo, polykarbonát, plné výplně, skládané panely.

Fasáda z cementovláknitých desek

Dodáváme větrané fasády z cementovláknitých desek Cembonit, Silbonit, Eternit, pomocí kterých je tvořena fasáda přirozeného vzhledu s nenapodobitelnou strukturou. Tento typ opláštění je vhodný nejen pro administrativní a bytovou výstavbu, ale i pro průmyslovou výstavbu svými jedinečnými vlastnostmi. Tento obklad je odolný vůči škůdcům, plísním a hnilobě.

Fasáda z kompaktních desek Fundermax a Trespa

Jedná se o velkoformátové hladké desky na bázi tepelně vytvrzovaných pryskyřic, rovnoměrně zesílené dřevitými vlákny, slisovanými pod velkým tlakem a za vysoké teploty. Desky jsou odolné proti vlhkosti, poškrábání a otěru. Díky těmto vlastnostem jsou desky Fundermax a Trespa dokonalým materiálem pro úpravu fasád. Používány jsou také pro úpravu střešních atik, přístřešků, soklů a balkónů.

Fasáda z cortenového plechu, smaltovaného skla, pororoštu a tahokovu

Novým trendem fasádních obkladů se v posledních 10ti letech stal také obklad atmosfericky odolnými ocelovými plechy, které se pod obchodním názvem COR-TEN (corten) užívají pro aplikace fasádních obkladů – kazety, pásy, desky, … Konstrukce je tvořena obdobně jako u všech ostatních typů provětrávaných fasád (hpl, cetris, plech, sklo, ….).

Fasáda z alucobondových desek

Fasády z bondových desek jsou určeny ke zhotovení velkoplošných prvků pro opláštění budov s reprezentativním vzhledem a na obklady interiérů. Tyto větrané fasády vynikají dokonalou rovinností a mimořádně kvalitní povrchovou úpravou, zaručující dlouhou trvanlivost a barevnou stálost.

Mimo použití na novostavbách představují větrané fasády rovněž ideální materiál pro rekonstrukce, kde cílem je „nový kabát“ pro stávající budovu, zpravidla pak i současné zateplení stávající budovy podle současných tepelně-izolačních kritérií. Snadná montáž, nízká hmotnost a vysoká pevnost desek, variabilita rozměrů a tvarů – to vše umožňuje krátké prováděcí lhůty a rozpočtové úspory. Tento typ opláštění splňuje nejrůznější požární požadavky.

Dodáváme větrané fasády z materiálu: Alucobond, Alpolic, Reynobond, Saraybond, Gutbond.

CHCETE VYTVOŘIT KALKULACI NÁKLADŮ?