SDK Revizní dvířka a prefabrikáty

Vyrábíme revizní dvířka z jednoho kusu sádrokartonu s vyloučením kovového rámu. Dále vyrábíme SDK podhledy a další výrobky z SDK – sádrokartonu.

Revizní dvířka

Veškeré prefabrikáty jsme schopni vyrobit dle přání zákazníka v různých rozměrech, tvarech a tloušťkách pokud to technické řešení dovolí. technické možnosti výroby nestandartních rozměrů mimo naší nabídku vám ochotně sdělí naší obchodní zástupci včetně ceny produktu.

Sofistikované řešení revizních dvířek, které jsou díky patentovanému technickému řešení vyrobeny z jednoho kusu sádrokartonové desky s vyloučením kovového rámu. Revizní dvířka slouží ke zpřístupnění instalačních šachet, rozvodů inženýrských sítí ve stěnách nebo podhledech, snadnému servisu a údržbě světel v podhledech atd. Dvířka jsou dodávána jako součást sádrokartonové desky, která jako komplet je přímo určena pro zabudování do standardní konstrukce sádrokartonové stěny. Toto řešení umožňuje výrazně zjednodušit montáž, zkrátit čas nutný pro montáž jiných typů dvířek a tím výrazně snížit i finanční náklady. Pomocí nové CNC technologie je dosahováno maximální přesnosti výroby. Výsledný produkt splňuje, jak technické požadavky projektantů, tak i požadavky architektů a konečných uživatelů na výsledný estetický dojem. Montážním pracovníkům se pak zkrácením času potřebného k zabudování dvířek výrazně zvyšuje produktivita práce. Koncovému zákazníkovi nabízíme dokonalý výrobek. Revizní dvířka vyrábíme v provedení Magno, Lock a Roof.

Policové regály (shelf)

Systém sádrokartonových policových regálů, které jsou vhodné do obchodů, domácností a firem, je velmi variabilní.
Díky dokonalé propracované technologii montáže je výrazně zkrácen čas potřebný pro instalaci.
Panely ze sádrokartonu jsou vyztuženy integrovanou voštinou, čímž je dosaženo značné nosnosti vytvořených konstrukcí.
Jednotlivé police se osazují v libovolných roztečích na standardní sádrokartonové profily.
Po dokončení montáže je povrch dokonale hladký a není již

Ceník

CHCETE VYTVOŘIT KALKULACI NÁKLADŮ?