jazyk anglicky
o společnosti produkty reference poptávka kariéra kontakty
banner Hlavní stránka › Kariéra
STAVBYVEDOUCÍ / TECHNIK

KDYŽ MÁŠ A ZNÁŠ TAK JSI NÁŠ

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxi minimálně 2 roky v oblasti stavebnictví
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat,
  • organizační schopnosti, samostatnost
  • počítačové dovednosti – MS Office – pokročilý, Autocad, Kros
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B

CO TI PATŘÍ

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • účast na zajímavých a velkých projektech
  • uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • odměňování závislé na osobních výkonech
  • vlastní firemní automobil
  • mobilní telefon
  • notebook
  • řádné školení
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená navíc než doposud
  • osobní přístup pro změnu a kariérní růst
  • Nabízíme plat od 25 000 - 50 000,- Kč na základě osobního růstu
  • Nástup možný ihned

CO UDĚLÁŠ PRO NÁS

  • zjištění stavební připravenosti a zaměření
  • zadávání do výroby
  • řízení montážních prací, zodpovědnost za jejich kvalitu
  • kontrola rozpočtu realizace zakázky
  • vedení stavebního deníku
  • komunikace se stavbyvedoucím na straně klienta
  • dodržování smluvních podmínek zakázky
  • spolupracovat a vylepšovat podnik svou praxí
  • dodržování firemní kultury
KONTAKT PRO ZASÍLÁNÍ PRŮVODNÍCH DOPISŮ A ŽIVOTOPISŮ
e-mail: seadon@seadon.cz telefon: +420 595 044 507
OBSLUHA A OPERÁTOR CNC

POŽADUJEME

  • minimální dosažené vzdělání SOU nebo SŠ.
  • Pozice je také vhodná pro absolventy.
  • základní IT dovednosti (znalost programu AUTOCAD výhodou)
  • počítačové dovednosti – MS Office
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • časová flexibilita

NABÍZÍME

  • příjemný kolektiv

NÁPLŇ PRÁCE

  • - obsluha CNC stroje - MULTICAM 3000